Informacje

 

Amway: czym to się je

Nawet jeśli nie masz pojęcia co to jest marketing bezpośredni albo marketing wielopoziomowy i na pierwszy rzut… ucha nie kojarzysz nazwy żadnej firmy spod znaku MLM, możemy dać głowę, że o nas słyszałeś. Na pewno zdarzyło ci się kiedyś kupić kosmetyk albo artykuł gospodarstwa domowego ulegając namowie kogoś znajomego, kto najpierw pokazał ci katalog a potem osobiście zaświadczył, że to, czym handluje jest naprawdę wysokiej jakości. Gdyby namowy te miały miejsce w zwykłym sklepie, opędzałbyś się jak od natrętnej muchy. Ale to była osoba dobrze ci znana, uczciwa i po prostu sympatyczna. Na katalogu widniały słowa będące nazwą naszej firmy –  Amway. Teraz już wiesz, że polska filia Amway ma się dobrze. Jakkolwiek opinie o naszej działalności są i zawsze będą podzielone, możesz już wyrobić sobie własne zdanie. Sprzedaż bezpośrednia ma swoją specyfikę, o której nie sposób rozmawiać, jeśli nie zna się szczegółów. Opinie o Amway znajdziesz bez trudu w Internecie. Nie możemy jednak zweryfikować wszystkiego, co o nas piszą. Możemy sami podać ci garść informacji, za których prawdziwość ręczymy.

Twarzą w twarz

Sprzedaż bezpośrednia to kontakt twarzą w twarz, ale wiemy doskonale, że wielu klientów będzie nas szukało także w sieci. Wszystkie informacje o naszej działalności znajdziecie więc na stronie internetowej oraz na portalach społecznościowych. Słowo „społecznościowy” wydaje się kluczowe dla wszystkiego, co robimy – stworzenie społeczności zaangażowanej w propagowanie zdrowego trybu życia i dbałości o siebie i swój dom to podstawa wszystkiego, co robimy – także specyficznego rodzaju handlu. Amway skupia się bowiem na tym, żeby już od 1992 roku, kiedy to rozpoczęliśmy działalność na polskim rynku, umożliwiać zarabianie pieniędzy osobom, dla których elastyczny czas pracy oraz budowanie własnej struktury współpracowników ma znaczenie kluczowe. Rozwijanie działalności biznesowej przy wsparciu Amway Polska najlepiej oddaje nasze hasło: prowadzisz swój własny biznes, ale nie jesteś sam. Zyskujesz wsparcie we wszystkich obszarach, po których musisz nauczyć się poruszać, żeby skutecznie rozwijać biznes – obsłudze klienta, marketingu, zarządzaniu zamówieniami.

Ty pytasz, my odpowiadamy

Intrygują cię zapewne nasze legendarne szkolenia, które nieraz porównywano do sekciarskich spotkań. Słowa, słowa, słowa… Rzeczywiście kładziemy nacisk na szkolenia motywacyjne, ale w epoce rozwoju nowych technologii możesz korzystać ze szkoleń online i nikt nie każe ci się emocjonować w rozentuzjazmowanym tłumie. Przyjmij naszą zasadę – wiedza przede wszystkim. Stosujemy ją zarówno przygotowując nasze materiały szkoleniowe, jak i dobierając produkty, które potem sprzedają nasi przedstawiciele. Kiedy wiesz, z czym masz do czynienia, łatwiej stanąć oko w oko z klientem. Marketing wielopoziomowy to nie jest biznes dla każdego, ale jeśli masz ochotę podjąć wyzwanie, możesz zadać nam każde pytanie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: